ואפל בלגי הכי טוב בבריסל

אני שמח לדווח שאחרי שבועיים בבלגיה, שני סיורי האוכל הבלגיים, שאחד מהם התמקד אך ורק בבירה ושוקולד, כללו M ו- MI היו קצת סנובים – רציתי להיות קצת סנובים. בזמן ששתינו הרבה בירה בלגית במהלך המחקר הקודח שלנו, הנה איפה לשתות אותה בבריסל, בלגיה.

למרות שאולי לא נוכל לומר היכן אנו מוצאים את הוופלים הטובים ביותר בבריסל, ביקרנו בכמה מקומות אחרים בהם מצאנו שהוופל מספק מאוד. Vitalgaufre הוא המקום בו ביקרנו לחווית הוופל הבלגי הראשונה שלנו, אם כי הטעם מעט שונה. אם אתם מומחי וופל בלגי מתקדם, כדאי לנסות, אך אם אתם מומחי וופל בלגי מתקדם, עליכם בהחלט לבקר במקום הזה בו תמצאו וופלים שונים מאוד מאלה שבאזורים אחרים בארץ.

ישנם כמה מקומות שונים בבריסל, אך אנו ממליצים לך לבקר בכיכר המרכזית, הממוקמת בחלק המרכזי של העיר, ממש ליד תחנת הרכבת. ישנם מספר מיקומים בחנות זו, כך שאם אתה רוצה לנסות זאת מחוץ לבריסל, עליך לבקר בכולם.

הוא ממוקם 123 ק"מ מהבירה בריסל ומהווה נקודת התחלה מצוינת לטיול בבלגיה. זו העיר הגדולה ביותר בבלגיה וידועה באוכל טוב, בקניות הגדולות ובמסעדות המצוינות. זה אומר שזה מאוד קל להגיע לבריסל מכל הערים הבלגיות האחרות, כמו אנטוורפן, ליאז ', גנט או אפילו מבריסל עצמה. בריסל היא גם עיר לביקור בחודשי הקיץ, מכיוון שיש בה חורף מתון למדי.

מדוע לא לבקר בשוק חג המולד ובפסטיבל הקרח בברוז ', היעד האירופי ביותר ללא ספק, ולגלות מה תוכלו למצוא שם בחופשת חג המולד בבלגיה. אם ברצונכם לחקור את חנויות השוקולד השונות בבריסל מבלי להרגיש נאלצים לקנות ממקום אחד, עליכם להצטרף לטעימות השוקולד הבלגי. סיור מודרך זה בן שעתיים מעביר אתכם דרך כמה מחנויות השוקולד הטובות בבריסל ומספר לכם הכל על ההיסטוריה של חום וזהב מבלגיה! בואו לטעום את השוקולדים, הכמהין ועוד ולמדו על ההיסטוריה של השוקולד הבלגי.

אם אתם בבריסל ועדיין רוצים לנסות מגוון מנות בלגיות שונות בזמן הקצר בו אתם כאן, כדאי לכם לשקול את הסיור הקולינרי הזה. אם אתה רוצה מידע רקע לפני שאתה נהנה מהמטבח הבלגי בבריסל, שקול אחד מהסיורים הקולינריים הבאים.

מדריך מקומי יספר לכם הכל על הסצנה הקולינרית בבריסל כשאתם טועמים אוכל רחוב, מריחים את החנויות, מטיילים בשווקים ורואים כמה מהמסעדות הפופולריות בעיר, כמו גם את התפוח הבלגי הטוב ביותר בבלגיה. .

Bol.com הייתה הקמעונאית המקוונת הגדולה ביותר בהולנד מזה שנים ותהיה גם חברת המסחר האלקטרוני הגדולה ביותר בבלגיה בשנת 2018. זו הראשונה מסוגה ומביאה אותך ברחבי גרנד פלייס היפה ל מדגם כמה ממותגי השוקולד הפופולריים ביותר בבריסל, כמו חטיפי שוקולד, שוקולדים וממתקי שוקולד. סיור השוקולד יתפשט כך שתוכלו לראות כמעט כל חנות שוקולד כשתבקרו בבריסל.

אם תרצו לבוא עם משהו, הוופלים האהובים עלי ביותר מגיעים מבלגיה (או יותר נכון מליאז '), מחדר התה של דנדוי. אם אתה באירופה, אתה יכול להשיג פנינים וסוכר ישירות, אבל אם בטעות תשכח כשאתה קונה שוקולד בבריסל, אתה יכול קנו כמעט את כל המותגים השונים בו זמנית.

האגס המשמש הוא אגס לגיפונט, פינה בלגית טיפוסית, אך נמכרים כל מיני סוגים, ותראו כמה דוכנים שמוכרים רק ג'ינר. התפוחים טהורים תה או רנטרט, כי אתה יכול לראות את הצורה של הקטן התחל באמצע כשחותכים אותם לשניים. חלק מהבלגים מבקרים בשוק חג המולד, שאנשים בגלוהווין מבקרים בו כדי לאכול, אחרים אוהבים לבקר בשוקי חג המולד.

שני השוקולדים שתראו בבריסל הם שוקולד וכמהין, שהם די מפוארים לפלטה שלכם. בברוז 'נראה שיש חנות שוקולד בכל פינה, אבל חלקן הרפתקניות יותר מאחרות. בצפון אמריקה ובחלקים מאירופה, רוב האנשים חושבים על וופלים בבריסל כאשר הם חושבים על "וופלים בלגיים", אך מעדן עשיר בפחמימות זה נותר מטפל מדי פעם עבור הבלגים הילידים. קל למצוא ברזלי וופלים, שמייצרים "סוג של וופל" של וופלים מבריסל.

רק נסיעה קצרה מבריסל, Les Galeries Royales Saint-Hubert נראית כמו נקודה תיירותית, אבל אל תתעתעו, כיוון שאתם צודקים, זו העיר בה תמצאו מאט אמיתי. זהו מועדף שמימי של המקומיים ויש בו מבחר רחב של גבינות, מאפים, קינוחים ואוכלים אחרים שכל אוכל שהוא ישתגע עליהם. הבלגים באמת מעריכים את איכות וטעם האוכל, כך שיש הרבה מסעדות טובות בבריסל, כמו גם מספר מאפיות ומסעדות מקומיות.

חוויה בבריסל מתחילה כאן