בריסל מוזיאונים מומלצים

אם אתה מבלה יומיים בבריסל ותוהה אם יש משהו ששווה לראות, מה אתה עושה? הדרך הטובה ביותר להתחיל את הטיול בבריסל היא לבקר באחד המוזיאונים הטובים ביותר בעיר, כמו למשל המוזיאון להיסטוריה של הטבע או המוזיאון הלאומי.

ישנם שני מוזיאונים נוספים עליהם הייתי ממליץ, כמו המוזיאון להיסטוריה של הטבע והמוזיאון הלאומי של בלגיה. ישנם גם הרבה מוזיאונים גדולים אחרים בעיר, למשל המכון לאמנות בבריסל. אחד שלא כדאי להחמיץ בבריסל הוא מוזיאון מגריט או מוזיאון המאסטרים העתיקים.

אני ממליץ בחום להכניס את זה למסלול הטיול שלך, זה אחד המוזיאונים המעניינים בבריסל. מוזיאון זה ממוקם ליד המוזיאון להיסטוריה של הטבע, ולכן הטיול שלך לכאן עשוי לכלול ביקור בכמה מוזיאונים אחרים.

מראות רבים אחרים בבריסל נמצאים במרחק הליכה מהרכזת המרכזית, אך אם תרצו לבקר במוזיאונים באזורים פחות מרכזיים (מוזיאון כלי הנגינה הוא המועדף עלי), יתכן שתזדקקו ליותר זמן. אם אתם רוצים לחקור את בריסל, אל תחמיצו את המוזיאון להיסטוריה של הטבע, את המוזיאון למדע וטכנולוגיה או את מוזיאון דה ארט.

בזמן שאתה מבצע את המחקר במוזיאון, פנה לאחת מחנויות השוקולד הטובות בבריסל כדי לקחת הביתה פינוקים מתוקים. המקום הכי קל לבקר בבריסל בחינם הוא מוזיאון דה לה קונקורד. L’Arts, אז אם אתם באזור, תוכלו לעצור ולבקר. אחד המקומות הטובים ביותר שהייתי בהם בבריסל בתקופת חג המולד הוא קונצרט שירי חג המולד, שנמצא לעתים קרובות כאן.

מוזיאון בבריסל יכול להיות גם מקום לשתות בו בירה, לאכול שוקולד, קצת להבהיל, לשוטט בביוב, לשרוף את הראש, לחקור תיאוריות קונספירציה ולראות הרבה זין, אבל תשכחו מזה.

מה שאתה מחפש זה מה שתמצא במוזיאון בבריסל כשתבקר באחד או יותר מהמוזיאונים הבלגיים המצטיינים האלה. נסה את המוזיאונים האלה לפני שתתחיל את הסיור בבריסל ותקבל תחושה של היסטוריה וידע של מה שאתה צריך לראות. מוזיאון מרכזי נוסף בבריסל הוא המוזיאון למדעי הטבע, שהוא אחד המוזיאונים הטובים ביותר בבלגיה. זה מקום נהדר לבקר בו כשאתה וחבריך מרגישים קצת שקט.

יש מוזיאון לייצור תחרה, מלאכה בלגית היסטורית בה ייצור תחרה היה חלק מרכזי מההיסטוריה והתרבות של בלגיה במאה ה -19.

מוזיאון זה הוא אחד הבניינים המרתקים ביותר לביקור, וכיום מוצגים למעלה מ -1,500 מהם, מה שהופך אותו למוזיאון הגדול מסוגו בעולם. זה לא יהיה הוגן לערוך רשימה של המוזיאונים הטובים ביותר בבריסל מבלי לכלול את המוזיאון הזה, שאינו מוזר אך הוא עדיין מוזיאון סופר נהדר. רשימת המוזיאונים באזור, בחינם או לא, זמינה באתר מוזיאוני בריסל.

בנוסף לבריסל, Autoworld כולל גם מוזיאונים חשובים אחרים, כולל המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע, המוזיאון דה לואסט והמוזיאון לאמנות ואמוזיאונים. אטרקציות מסוימות תמיד בחינם, כולל מוזיאונים כגון הגן הבוטני המלכותי, המוזיאון דו לואן, הספרייה הבלגית הלאומית, הרייקסמוזיאון והמוזיאון לאמנות דה ברוקסלן. אנו בהחלט ממליצים לך לקחת כרטיס בריסל אם ברצונך לבקר בכמה מהמוזיאונים הטובים ביותר בבריסל. אם אתם נוסעים לבריסל עם הקטנה שלכם, ביקור במוזיאון מדעי הטבע הוא חובה. אנו ממליצים לך לקחת כרטיס, במיוחד אם אתה מבקר ביותר ממספר מוזיאונים מבריסל, אך אנו ממליצים לך גם לקבל “כרטיס בריסל” אם אתה מתכנן לבקר בכמה מוזיאונים במהלך תקופת שהותך בבריסל.

אם אתם מעדיפים לבלות את מרבית זמנכם במרכז בריסל ולא רוצים לבקר במוזיאונים רבים, תוכלו לבקר באטומיום ולראות כמה מנקודות השיא או לבקר במוזיאון בטיול יום מבריסל. לחלופין, אנו יכולים לארגן טיול יום לבריסל, אך מה הייתם עושים? שתי הערים שחובה לראות – ערים פלמיות יעבירו אתכם דרך המוזיאונים בהם אתם מבקרים בטיולי היום שלכם לבריסל, כמו גם כמה מראות אחרים.

טיילו במסגד הגדול של בריסל, טיילו במנהרת בליארד ובקרו במוזיאון לאמנות והיסטוריה. אל תשכחו לבקר במוזיאון העיר בריסל ובבית העירייה, היושב על הכיכר.

בריסל, בלגיה, מלאה בדוגמאות להיסטוריה של ארט נובו, ותוכלו ללמוד עליה יותר על ידי התחלה במוזיאון זה. לפני הביקור במוזיאון, כדאי להסתובב בשכונה כדי להתפעל מסגנונות האדריכלות השונים ולבקר במוזיאון לאמנות והיסטוריה ובמוזיאון לאדריכלות דה בריסל, שניהם ממוקמים במרכז העיר.

חוויה בבריסל מתחילה כאן