בריסל בכריסמס

לקראת חג המולד, אין באמת דבר טוב יותר מלנסוע לבריסל, בלגיה בכלל ובריסל בפרט היא בחירה טובה אם אתה רוצה לבקר בבריסל בחורף. כמעט בכל עיר בבלגיה יש שוק חג מולד, ולחלק מהן שווקי חג מולד אירופאים ממש יפים. אם אתם מחפשים תירוץ טוב לבקר בבלגיה במהלך חג המולד והראש השנה, אתם ממש תיהנו מבריסל. אם יש לך הזדמנות, בילה את חג המולד בבריסל ואני מקווה שתוכל לחוות זאת בחלקים החמים של השנה.

אז אתה רוצה לוודא שאתה מוכן כדי שתוכל להפיק את המיטב מהטיול שלך ולהיות מודע לאיך מזג האוויר יהיה. אם אתם מבלים את חג המולד בבריסל, שימו לב שככל הנראה יהיה קר ואפור למדי בתקופה זו של חורף בריסל, אז היו מוכנים.

אם תחליטו לבקר בשוק חג המולד, עליכם בהחלט לתכנן לילה בשוק חג המולד בבריסל. אם אתם מעוניינים ביין חם, שווקי חג המולד או פעילויות חג מולד אחרות, שקול טיול לאחד משוקי חג המולד בבריסל, כגון שוק סנט פאולי או שוק בולון סן דניס.

זו כנראה הדרך ההגיונית ביותר לבקר בכל שוק חג המולד בבריסל, ואינך צריך ללכת בדיוק באותו מסלול כפי שצוין. אם אתה בבריסל ליום אחד בלבד, הייתי מציע סדנת וופלים או טיול דרך הגרנד פלייס וסיור בבריסל. אני ממליץ לכם למצוא מלון ליד שווקי חג המולד בבריסל ולהתארח באחד המלונות בעיר, כמו למשל Hotel St. Pauli או Hotel Boulogne Saint Denis.

אסור להחמיץ את החלקה על הקרח בשוק חג המולד, ואתה יכול למצוא אותה בבריסל, אבל אתה לא יכול לפספס אותה בשום תקופה אחרת בשנה בעיר.

היכן אתה נמצא בבריסל בדצמבר תלוי מעט במה שאתה רוצה לעשות בטיול שלך. ממש קל וזול להגיע לבלגיה ברכבת, מה שאומר שתוכלו ללכת לכל אחת מהערים הגדולות כמו גנט, ליאז ‘, אוסטנד, בריסל, אנטוורפן, לאובן או אפילו לוקסמבורג ולחגוג שם את העונה. תוך שעה בלבד ברכבת תוכלו לחקור את פסטיבל החורף המפורסם בגנט, לגלות את שוק חג המולד הציורי בחוף הים באיסט אנד, לבקר בשווקי חג המולד הוותיקים בליאז ‘, בלגיה, לחקור “פסטיבל חורף” מפורסם בגנט ועוד ועוד. אני ממליץ על לילה או שניים בבריסל שכן הוא אחד המקומות האהובים עלי לקניות חג המולד בעולם, אך גם יעד נהדר לחופשה.

הערה: אם אתם רוצים לבלות את ערב חג המולד באחת המסעדות בבריסל, מומלץ מאוד להזמין מקום מראש, אז כדאי.

שוק חג המולד בבריסל פתוח מה -24 עד ה -31 בדצמבר ונסגר בשעה 18:00 עד ערב חג המולד. זה שונה במקומות אחרים בעולם, שם שווקי חג המולד הגדולים נותרים פתוחים לאורך כל תקופת חג המולד. בבריסל זה קסום עוד יותר, שכן שוק חג המולד מתחיל בפינה ההומה הזו של בלגיה.

העונה החגיגית בפתח, ושוק חג המולד בבריסל 2019 התרחב מהגרנד פלייס לכיכר סנט קתרין. קצת יותר רחוק תעבור את סינט – קטליננפליין המקסים, שם תוכלו לראות את שוק חג המולד הגדול ביותר בבריסל. הארמון הגדול הוא אחד מששת החלקים אליהם הוא מחולק, כל אחד עם סגנון הצעה שונה. בתוך הארמון הגדול לא תמצאו מוכרים או דוכנים שמוכרים פריטי חג המולד, אך ישנם מוכרים ודוכנים רבים עם מבחר רחב של פריטי חג המולד.

באופן מסורתי, שוק חג המולד בבריסל משמש מקום לצעדות, אך השנה הוא הורחב לסינט – קטלינפליין.

הגרנד פלייס הוא האתר של שוק חג המולד, שוק חג המולד הגדול באירופה ואחד הגדולים בעולם. הוא מורכב ממספר חנויות, מסעדות, חנויות וחנויות עם מגוון קישוטים וקישוטים לחג המולד.

הגלריה המדהימה הזו אינה חלק משוק חג המולד, אך אסור לפספס אותה בעת ביקור בבריסל. תוכלו למצוא גם מידע מעשי ותמונות שיעניקו לכם מושג טוב יותר כיצד נראים שוקי חג המולד בבריסל ומה תוכלו לעשות ולראות בהם. להלן תמצאו מידע נוסף על שוק חג המולד גרנד פלייס בבריסל וסביבתה.

מדריך פנימי זה אמור לתת לכם מושג טוב למה לצפות בעת ביקור בפלאי החורף בשוק חג המולד בבריסל בעונת החורף. מדריך זה כולל את שווקי חג המולד הטובים ביותר בבריסל לביקור בשנת 2020, כולל בתי המלון הטובים ביותר ושווקי חג המולד הפופולריים ביותר בבריסל. אם החוויה שלך חדשה, זה יכול להיות מבלבל איפה אתה מתחיל ולאן אתה הולך. תמיד יש מה לעשות בשוק חג המולד בבריסל, אז ריכזנו רשימה של דברים שאסור לפספס. הרשימה שלעיל הורכבה בשנת 2017, אך החזרנו אותה שוב בשנת 2018 ו- 2019.

חוויה בבריסל מתחילה כאן