בריסל איירליינס היא חברת תעופה טובה?

חברת התעופה בריסל איירליינס מתכננת להפוך לחברת תעופת בוטיק באירופה, ועובדת מחדש על הצעתה. חברת התעופה שואפת להציע מוצר בהרמוניה עם ארצו והיבטי הבוטיק החדשים של בריסל איירליינס יהיו בהשראת התרבות הבלגית, ששורשיה הן בהיסטוריה הצרפתית והן בגרמניה.

חברת התעופה בריסל, שגרירת בלגיה, תציע לנוסעים מאכלים בינלאומיים באמצעות השפים הבלגיים שלה מכוכבי מישלן. למצוינות קולינרית יש חשיבות מכרעת לבלגים ובריסל איירליינס פיתחה תפריט מיוחד לנוסעיה המתמקד במיטב משני העולמות: בינלאומיים ומקומיים.

בריסל איירליינס מציעה לנוסעיה תפריט מיוחד המתמקד במיטב משני העולמות: מטבח בינלאומי ומטבח מקומי.

עיצוב האר-נובו משקף את אירוח בלגי משובח בכל תא הנוסעים, ויוצר אווירה מעודנת ונינוחה תוך שהוא מציע לאורחים נוחות ויוקרה בתצורות של 2, 3 ו -2 מושבים. חברת התעופה מציעה לנוסעי מחלקת העסקים שלה ערכת שירותים ומשקאות חינם בחינם במהלך הטיסה. חברת התעופה בריסל איירליינס סימנה את מחלקת העסקים החדשה כ"חברת תעופה בלגית "- איך זה למלון בוטיק בשמיים? זו חברת התעופה הבלגית הראשונה שטסה לניו יורק מזה 10 שנים ואנחנו גאים לטוס איתם.

ה- A319 המופעל על ידי בריסל איירליינס פועל מבריסל עם זמן טיסה של שעה אחת 30 דקות. חברת התעופה שהומצאה לאחרונה חשפה את המיתוג שלה כמו בריסל איירליינס בפני מומחי התעשייה והעיתונות בשדה התעופה בבריסל ביום רביעי, 1 במרץ 2017. השם החדש "חברת התעופה הבלגית" הוכרז במסיבת עיתונאים בעיר ניו יורק באותו יום.

מחלקת העסקים החדשה של בריסל איירליינס מורכבת ממושבים מדורגים, מה שמפתיע במקצת בהתחשב בכך שמחלקת העסקים הישנה כללה גם מושבים מדורגים. תצורת המושבים דומה לסעיף כלכלת הפרימיום של איירבוס A319, אך מציע יותר אם תסתכל על המושבים בסעיף "כלכלה פרימיום" חדשה של בריסל איירליינס, תראה שהם בגודל זהה למושבים הכלכליים הסטנדרטיים בבואינג 777 – 300ER. בעוד שקטעי פרימיום אקונומי היו בעבר מושבי אקונומי עם מרווח רגליים נוסף, אין מטוס זה כלכלת פרימיום אמיתית.

בבריסל איירליינס יש מושבים מדורגים, כלומר פגזי המושב הם משענות שיכולות להכיל מושב לפניכם. המפתח הוא להתקשר למוקד הטלפוני של בריסל איירליינס כאשר ברצונך לשריין את מושבך כדי להבטיח לסוכן שאתה רוצה לבחור את המושבים שלך ושאתה שמח לתת לך אותם גם אם הנוסעים האחרים שלך אכן זקוקים לשימוש עריסה.

אתה יכול לצבור נקודות עבור Miles More, תוכנית מיילים של חברת התעופה בבריסל המופעלת על ידי חברת התעופה לופטהנזה. תוכנית נאמנות לולאה זו מאפשרת לנוסעים לצבור נקודות עבור טיסות שהם רוכשים מבריסל איירליינס ולהשתמש במיילים אלה לרכישת טיסות עתידיות. הנוסעים יכולים לבטל את הזמנותיהם באמצעות משרד המכירות או באתר חברות התעופה בבריסל. תוכלו לקרוא עוד על המתקנים האישיים של חברת התעופה כאן ועל שירות לקוחות כאן.

ב -19 באוקטובר 2015 השיקה בריסל איירליינס תוכנית לקוחות חדשה בשם LOOP, הזמינה בכל הטיסות ברשת חברת התעופה. חברת התעופה הוקמה בשנת 2013 לאחר ששתי חברות תעופה בלגיות קיימות, לופטהנזה ואייר בלגיה, התמזגו והקימו את חברת התעופה בריסל. בשנים הבאות זה פיתח והרחיב באופן דרמטי את הפוטנציאל של הארגון. תוך התמקדות חזקה בשירות לקוחות ורמת שביעות רצון גבוהה של לקוחות, חברת התעופה בבריסל עשתה מאמצים מרוכזים לבדל את עצמה בשוק טרנס-אטלנטי תחרותי.

שפים מכוכבי מישלן בלגיים, המשתנים מדי שנה, כמו גם פרסי הכוכבים הבלגיים השנתיים. בריסל איירליינס היא חברת התעופה הלאומית השלישית בתולדות בלגיה והיא שגרירת המדינה בבלגיה ובעולם.

הצלחת הטיסות לאפריקה נובעת מכך שלמעלה מ- 70% מהנוסעים שלנו יש קישורים ליעדים אחרים באירופה ובארה"ב. אפריקה היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר עבור טיסות בריסל איירליינס באפריקה. חברת התעופה טסה למעל 100 יעדים, מה שהופך אותה לחברת התעופה מספר אחת לא רק בהובלת נוסעים, אלא גם בטיפול.

בריסל איירליינס תוביל 80% מנוסעי הקלאב מד בקווים הקיימים של בריסל איירליינס ותפעיל קווי צ'רטר חדשים. ב -1 בינואר 2011, הטיסה מבריסל לקייפטאון שבדרום אפריקה הסתיימה בבואינג 737 – 800. יצרנו קשר עם בריסל איירליינס ואמרנו להם שהאופציה היחידה היא טיסה מאוחרת יותר, אך איננו יכולים לטוס מוקדם יותר ואז נסיע את תחזוקת המטוס.

בסך הכל, אני ממליץ על חברת התעופה של בריסל כאחת מחברות התעופה הטובות ביותר שאפשר לבצע צ'ק-אין איתה כשאתה חוזר מחו"ל. בדומה לכל חברת תעופה אחרת, קל לבצע צ'ק-אין וצ'ק אונליין כשנוסעים עם בריסל איירליינס. הנוסעים יכולים להציץ בלוח הזמנים שלהם כדי לראות את התאריך בשדה התעופה אליו הם טסים. ודא שיש לך מספיק זמן לנסוע בין שני הטרמינלים של שדה התעופה שלך בזמן שאתה בבריסל. הזמינו טיסה זולה לבריסל בכדי לעשות את הצעד הראשון בתכנון הטיול שלכם לבריסל וממנה!

חוויה בבריסל מתחילה כאן