בריסל אטרקציות

המדריך בבריסל מכיל את כל מה שצריך לדעת על אכילה ושתייה בבריסל, המקומות הטובים ביותר להישאר בהם והתקופות הטובות ביותר לביקור, כמו גם 30 הפעילויות החינמיות הטובות ביותר בבריסל וסביבתה. נדבר על איך להסתובב בעיר, מה לאכול ולשתות, הזמן הכי טוב ביום וביום בשבוע, מקומות טובים לחנות ולאכול ואיך להסתובב – בבריסל. פוסט זה מכיל רשימה של 30 הדברים הטובים ביותר שלנו לעשות בחינם – בבריסל, אשר יעסיקו אותך במשך ימים, אם לא שבועות.

לאחר ביקור בחמש האטרקציות המרכזיות בשדה התעופה בבריסל, תוכלו להישאר בחינם בפארק אין הממוקם בנוחות בבריסל. בדוק את רשימת 30 הפעילויות החינמיות הטובות ביותר בבריסל שקל לעשות ולראות בסוף השבוע.

שוקולד בלגי נמס בפה, האטומיום המרשים ועוד מראות רבים של בריסל, במרחק הליכה מהרכזת המרכזית. אם אתם רוצים לחרוג מהסיורים הרגילים בבריסל ולחוות את החיים האמיתיים במקום, עליכם בהחלט לבקר במוזיאון להיסטוריה של הטבע ובמוזיאון ד’אורסי תוך כדי סיור בבריסל. ישנם הרבה מראות בבריסל, כמו גם הנוכחות המיוחלת של האטרקציות התיירותיות המפורסמות ביותר בבלגיה.

אם ברצונך לבקר בכמה מוזיאונים במהלך שהותך בבריסל, אנו ממליצים על כרטיס בריסל, מכיוון שהוא נותן לך כניסה מופחתת. ראוי להזכיר גם את העובדה שכרטיסים בבריסל מציעים כניסה חופשית למוזיאון הטבע ולמוזיאון ד’אורסי. הנה רשימה של כמה מוזיאונים שעליך לבקר ולעבור לפני שאתה הולך, יחד עם תיאור קצר של כל אחד מהם.

אחד המקומות הטובים ביותר לבקר בבריסל בעונת חג המולד הוא מיני אירופה, שם לעיתים קרובות תוכלו למצוא מזמורים וקונצרטים לחג המולד. ניתן גם לשלב ביקור במיני אירופה עם אטומיום ולבקר בשני המראות העיקריים של בריסל תוך מספר שעות בלבד. אז אנחנו יכולים באירופה כמקום נהדר לבלות כמה שעות עם המשפחה בבריסל. קשה לראות את הסוף, אך ההערצה לעיר הולכת וגדלה עוד יותר לאחר שראינו את כל הדברים בבריסל, במיוחד את האטרקציות התיירותיות העיקריות כמו מוזיאון ד’אורסי ומוזיאון הטבע.

ישנן פעילויות רבות בחינם בבריסל ורשמנו להלן 10 מהמועדפים שלנו כדי לעזור לך להתחיל. אז צאו לשם ותהנו מכמה דברים בחינם הטובים ביותר שיש לבריסל להציע ויכולים לעשות בעד עצמה.

שבע האטרקציות הללו הן רק חלק מהאתרים ההיסטוריים הנפלאים הרבים שיש לבריסל להציע. אמנם בחרנו את המוזיאונים החופשיים הנ”ל בבריסל, אך ישנם עשרות מוזיאונים שתמיד בחינם בבריסל. מוזיאונים בבריסל פרסמו רשימה של מוזיאונים בחינם בעיר בריסל עם האטרקציות החינמיות שלהם.

המוזיאון המלכותי לאמנויות יפות בבלגיה הוא אחד המקומות היפים בבריסל עם אוסף האמנות המרשים שלו. עם האמנות המדהימה והאוספים המדהימים שלה, הוא יכול להפתיע אתכם במגוון תערוכות ויצירות אמנות גדולות.

ארמון הצדק בבריסל הוא אחד הדברים החופשיים לעשות בבריסל שתוכלו לבחון בעצמכם. למרות שזו אטרקציה שנויה במחלוקת בעיר, זה המקום הכי קל לבקר בבריסל בחינם, כך שאם אתם באזור הזה, כדאי לכם גם לעצור במקום. הכיכר היא שוק מקסים עם שווקים מקסימים ומלאה בתושבים מקומיים, מה שהופך אותו לאחד הדברים הטובים ביותר לחקור את בריסל בלילה. זהו גם המקום הכי פופולרי והכי טוב לבקר בבלגיה לקראת חג המולד, מכיוון שהוא מקום נהדר לקניות בחג המולד.

Hotel Mozart הוא אחד המלונות המוזרים ביותר בבריסל, כך שאם אתם מחפשים שהייה במלון נהדר בבלגיה, תוכלו לבחור בבריסל הדומיניקנית. הכיכר המרכזית של העיר, שכן היא נקודת הציון הגדולה והמתויירת ביותר של העיר והמקום הטוב ביותר לחנות ולאכול. כדי ליהנות מבריסל במלוא הדרו ולגלות את כל הדברים הייחודיים שיש לבריסל להציע, אנו ממליצים לכם להזמין טיול לבריסל ללא תשלום.

ממוקם ליד האטומיום, מיני אירופה היא אחד הדברים הטובים ביותר לעשות לילדים בבריסל. יש הרבה דרכים נהדרות לחוות את בריסל ובלגיה לפגישות עסקיות, אבל אין באמת מקום טוב יותר לראות את זה, לפחות בסוף שבוע, מאשר בלב בריסל. הוא ממוקם למרגלות ציון דרך זה ומהווה מקום נהדר לחנות, לאכול, לקנות ולקנות. זה הדבר הכי פופולרי והכי מגניב לעשות בבריסל, במיוחד בסופי שבוע ובסופי שבוע.

חוויה בבריסל מתחילה כאן